Asansör İç Kapısı

YARI OTOMATİK
KRAMER KABİN KAPISI

Kramer kapılar yarı otomatik ve elle açılan-kapanan kat kapılarının arkasında kabin içinde emniyet amacıyla kullanılmaktadır. 
– 65 cm’den 95 cm’ye kapı giriş ölçülerinde
– Alüminyum Menteşeli
– Paslanmaz ve elektrostatik boyalı
– 24 volt çalıştırma imkanı
– Dinamik tasarım
– Pratik Montaj

KRAMER KAPI ÖLÇÜSÜ NASIL BELİRLENİR

Asansör içinde, kabinin genişliğini belirlemek için kapıya doğru baktığınızda, sağdan sola olan genişliği ifade eder. Bazı kabinlerde, bu genişliği belirlemek için baza adını verdiğimiz sağda ve solda dik sütunlar bulunabilir. Asansörünüzün kurulumunu gerçekleştirecek olan uzman ekip ile iletişime geçerek, bu ölçüleri netleştirebilirsiniz. Bu bazalar, kabin içinde sağda ve solda yer alabilir ve kaldırma işlevini üstlenir. Bu durumda, kapı ölçüsü 5 cm geniş olacaktır. Ancak iç kramer kapıları, baza kaldırılmadan da uygun ölçülerde alınarak kurulumu sağlanabilir.

NEDEN KRAMER KAPI TERCİH EDİLMELİ
Asansör iç (kabin) kramer kapıları, asansörlerin güvenliği ve kullanıcıların korunması için kritik bir rol oynar. Bu kapılar, asansörün iç kısmını asansör şaftından ayırarak kullanıcıların güvenliğini sağlar. Kullanıcılar, asansörün hareket eden bölümüne erişemez, bu da kazaların ve yaralanmaların önlenmesine yardımcı olur. Odabaşı Asansör tarafından üretilen iç kramer kapısı, kullanıcılara asansörün iç kısmına girmeden önce dışarıdan gözlem yapma imkanı sunar. Aynı zamanda, kramer kapısı, sıkışmaları ve düşmeleri önleyerek kullanıcı güvenliğini artırır. ODABAŞI ASANSÖR ile güvenli ulaşımın tadını çıkarın.
Uyumlu Standartlar