Yüzlerce projeyi binlerce insanı milyonlarca kez taşımanın gururunu yaşıyoruz.

Engelleri Birlikte Aşıyoruz

ODABAŞI Ev Asansörleri, çelik konstrüksiyon asansör kuyusu ve kuyu dibi gerektirmeyen özel tasarımıyla müstakil evler, teras katlar, showroom ve müzeler, kamusal alanlar ile dubleks ve triplex villa tipi yapılarda ideal bir asansör çözümü sunar. Bu asansörler, ruhsat gerektirmeyen bir kullanım avantajına sahip olup, iç veya dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

ODABAŞI Ev Asansörleri, hidrolik veya güvenli sonsuz vidalı tahrik sistemiyle sessiz, konforlu ve güvenilir bir taşıma deneyimi sunar. Panoramik cam kaplamaları, kullanıcıya her zaman aydınlık ve ferah bir hissiyat kazandırırken, basit kullanımı ve benzersiz tahrik sistemleri ile dünya genelinde tercih edilen bir ev asansörüdür. Ev sahiplerine değerli bir yaşam alanı sunan ODABAŞI Ev Asansörleri, modern mimarisi ve işlevselliğiyle evlerde fark yaratmaya devam ediyor. 

Sessiz ve Modern Asansör Çözümleri

Odabaşı Asansör, engelli bireylerin günlük yaşamlarını kolaylaştırmak ve engelleri ortadan kaldırmak amacıyla sunduğu geniş hizmet yelpazesi ile öne çıkmaktadır. Kapalı tip engelli asansörleri, merdiven tip engelli asansörleri, dikey tip engelli asansörleri ve platform tip engelli asansörleri gibi çeşitli ürünleri üretmekte, satışını gerçekleştirmekte ve kurulumunu başarıyla gerçekleştirmektedir. Havuz tip engelli asansörleri, hasta nakil tırmanıcıları, araç erişim liftleri, portatif engelli asansörleri ve tekerlekli sandalye imalatı ve satışı gibi geniş bir ürün yelpazesi ile engelli bireylerin günlük hayatlarını kolaylaştırmaya yönelik çözümler sunmaktadır. Odabaşı Asansör olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak engelli bireylerin hayat kalitesini artırmaya devam etmekteyiz.

Dublex Ev Asansörü
Özürlü Asansörü
Dikey Kuyusuz Asansör
Platform Tip Asansör
Dişlili Asansör
Açık Tip Kat Asansörü