HAKKIMIZDA

Odabaşı Otomativ Turizm İnşaat Petrol Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Türkiye’de Aydın ilinde 2015 yılı kuruluş tarihi itibaren çalışmalarını sürdürmektedir. Şirketin Aydın’da bulunan ulusal standart asansör fabrikası vardır ve aylık 5000 üzerinde kapı ve kabin üretim kapasitesine, üretim personeli ile birlikte teknik araştırma ve geliştirme için mühendis ekibine sahiptir.

Yolcu asansörleri, hastane asansörleri, gözlem asansörü, engelli asansörleri, yük asansörleri, ev asansörleri vb. sağlıyoruz. Şirket şu anda 30’dan fazla spesifikasyona sahip 10’dan fazla asansör ürün serisine sahiptir. En son teknoloji ve üst kalite malzemeler ile ürünlerimize uygulayıp bitmeyen iş tutkumuzla sizlere hizmet etmeye devam ediyoruz. Yüzlerce projeyi binlerce insanı milyonlarca kez taşımanın gururunu yaşıyor, Odabaşı Asansör güvencesiyle hizmetimizin performansını ve değerlerini koruyoruz.

Global standartlarda asansör imalat firması olarak, yüksek kaliteli asansör ürünleri ve hizmetleri sunmaya kendimizi adadık. Asansörlerimizi ulusal ve uluslararası standartlara ve kalite yönetim sistemlerine sıkı sıkıya uygun olarak üreterek, her asansörün sıkı testlerden ve kalite kontrolden geçmesini sağlarlar. Satış ekibimiz pazar ihtiyaçlarını doğru anlayarak müşterilere en iyi çözümleri sunar. Servis ekibimiz zengin bakım deneyimine ve teknik bilgiye sahiptir, her zaman müşterilerin çıkarlarını ön planda tutar ve kapsamlı servis desteği sağlar.

Yüzlerce projeyi binlerce insanı milyonlarca kez taşımanın gururunu yaşıyoruz.
Vizyonumuz

Ulusal ve uluslararası taşıma ihtiyaçlarına yönelik imalat sektöründe ve yönetim anlayışında lider, dinamik, kendi sınırlarını test edebilen ve alanında tek isim haline gelen bir firma olabilmek.

Teknolojinin son adımlarının bizim adımlarımızın olduğu bir gelecek için yüksek özveri ve sorumluluk bilinci ile hizmetlerimizi sunmaktır.

Odabaşı Asansör, enerji tasarrufu sağlayan, daha az kirlilik yaratan, düşük gürültülü, uzun ömürlü ve yeşil asansörler üretme yönünde gelişecektir. Akıllı üretimi gerçekleştirmek için çevre ve enerji alanındaki geri dönüşüm hizmetlerinden faydalanmaktadır.

Misyonumuz

Detay odaklı, yüksek sorumluluk bilinci ile müşteri ihtiyaçlarına uygun yüksek kalite standartlarına uygun, güvenlik ve zamanında teslim eden, alanında uzman çalışanlarımız ile beklentileri aşılmış bir müşteri zinciri oluşturabilmek

İlkemiz gereği teknolojiye, sektöre, standartlara, çalışanlarımıza, müşteri zincirimize yatırım yapmak; yenilikçi, yaratıcı, atılımcı, paylaşımcı, çözümleyici, bilimsel yaklaşımlarda bulunmaktır.