Değerlerimiz

Etik: Ticari, piyasa, çağ, gelişim, adil, tarafların bilgilerinin saklanması, satış ve satış sonrası hizmetlerde beklentini üzerinde ve zamanında çözüm bulan ve karşılıklı memnuniyeti tüm faaliyetlerin odağında tutmaktır.

Kalite: Müşteri odaklı, yasalar çerçevesinde, ulusal ve uluslararası standartlara uygun, en uygun teknolojiyi takip eden, kalite yönetim sisteminin uygulanabilir şartlarını yerine getiren, kalite yönetim sisteminin iyileştirilmesini taahhüt etmektir.

Yüzlerce projeyi binlerce insanı milyonlarca kez taşımanın gururunu yaşıyoruz.
Vizyonumuz

Ulusal ve uluslararası taşıma ihtiyaçlarına yönelik imalat sektöründe ve yönetim anlayışında lider, dinamik, kendi sınırlarını test edebilen ve alanında tek isim haline gelen bir firma olabilmek.

Teknolojinin son adımlarının bizim adımlarımızın olduğu bir gelecek için yüksek özveri ve sorumluluk bilinci ile hizmetlerimizi sunmaktır.

Odabaşı Asansör, enerji tasarrufu sağlayan, daha az kirlilik yaratan, düşük gürültülü, uzun ömürlü ve yeşil asansörler üretme yönünde gelişecektir. Akıllı üretimi gerçekleştirmek için çevre ve enerji alanındaki geri dönüşüm hizmetlerinden faydalanmaktadır.

Misyonumuz

Detay odaklı, yüksek sorumluluk bilinci ile müşteri ihtiyaçlarına uygun yüksek kalite standartlarına uygun, güvenlik ve zamanında teslim eden, alanında uzman çalışanlarımız ile beklentileri aşılmış bir müşteri zinciri oluşturabilmek

İlkemiz gereği teknolojiye, sektöre, standartlara, çalışanlarımıza, müşteri zincirimize yatırım yapmak; yenilikçi, yaratıcı, atılımcı, paylaşımcı, çözümleyici, bilimsel yaklaşımlarda bulunmaktır.